کانال تلگرام شادتکس

ShadTex

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

           امام موسی کاظم (ع) :   1                                                                

      

                              انّ الحرام لایُمنی و ان نُمِیَ لایُبارَکُ فیهِ                                                                                                                                 مال حرام افزون نمی گردد و اگر هم افزون گردد برکت نمی یابد.

                                                                                                        الکافی،ج5، 125

                                                                                                                                                        


 

              گروه تولیدی شاد  تکس

    

سری صنعتی - تصفیه دود استنتر

در قرن 21 در حالی که ما از آسودگی و راحتی که تکنولوژی برای ما ایجاد نموده لذت می بریم، درعین حال ما باعث آلودگی جدی کره خاکی شده ایم. حفظ و نگهداری محیط زیست و توجه به محیط اقامت یک چالش ضروری و پیش روی ما می باشد.

 بعنوان یک شرکت تخصصی در زمینه تصفیه ضایعات گازهای صنعتی، تصفیه هوا و روغن، با شعار " علم و تکنولوژی در خدمت طبیعت " می باشد. شرکت ما تکنولوژی پیشرفته الکترونیکی دوسطحی بافاصله کم برای جمع آوری ذرات را وارد و تجهیزات با کیفیت تصفیه آلودگی هوا را ابداع نموده است.سری “صنتعی” مربوط به تصفیه گازهای زائد صنعتی، سری “K” مربوط به تصفیه هوا و سری “آشپزخانه” مربوط به تصفیه الکترواستاتیکی روغن می باشد. سری تصفیه صنعتی هوا توسط این شرکت مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است. این سیستم می تواند برای هوای خروجی هواکش، دستگاه نخ ریسی، ماشین تولید چرم مصنوعی و ... مورد استفاده قرار گیرد.سیستم تصفیه صنعتی هوا : پروژه های کنترل انتشار کلیشه ها، چاپ پارچه و رنگرزی یک پروژه با چند عایدی زیست محیطی و بازگشت سرمایه از طریق تسویه و بازیافت میباشد.                                                                                                                                                                                                              

سری “صنعتی”

سیستم تصفیه صنعتی هوا

سری صنعتی  تصفیه صنعتی هوا توسط شرکت ما مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است. این سیستم می تواند برای هوای خروجی هواکش، دستگاه نخ ریسی، ماشین تولید چرم مصنوعی و ... مورد استفاده قرار گیرد.سیستم تصفیه صنعتی هوا : پروژه های کنترل انتشار کلیشه ها، چاپ پارچه و رنگرزی یک پروژه با چند عایدی می باشد. اجرای این پروژه برای بهبود بخشیدن به فضای عمومی و بهبود فضای کاری می باشد. این سیستم می تواند مزایای اجتماعی بلندمدتی ایجاد نماید. همزمان بوسیله مهندسی در فرآیند می توان ضایعات روغن را در جریان گاز جهت ایجاد برخی مزایای اقتصادی بازیافت نمود.

روش کار:             

1

                                                                                                                                       

 

هوای خروجی دستگاه از میان پیش فیلتر عبور داده میشود و ذرات الیاف از این طریق فیلترمی شوند.   

          مبدل حرارتی با تعدیل دما به محدوده 50 تا 70 درجه سانتیگراد باعث افزایش راندمان و بهره وری دستگاه ESP می شود.

(افزایش حرارت آب به 50 تا 80 درجه سانتیگراد ، بازیابی انرژی)

            سیستم ESP روغن و ذرات موجود در هوا را جدا و هوا را تصفیه می نماید.

           هوا تصفیه و استاندارد سازی شده از دودکش خارج می گردد.

          

موارد استفاده سیستم :

PVC و چرم مصنوعی، دستکشهای PVC ، پلاستیگ و دیگر روان کننده ها ( DOP, DBP, DINP …. ) و بازیابی وتصفیه ذرات روغن

تصفیه و پالایش کلیشه ها چاپ و بازیابی ذرات روغن

پالایش حرارتی روغن و بازیابی آن

پالایش ذرات روغن و ابزار بازیابی

پالایش دود ناشی از جوش الکترونیکی

پالایش دود آسفالت

پالایش فرآینده ای مواد غذایی

تصفیه و پالایش گاز تولید شده از فرآیند رنگرزی منسوجات

در هنگام کار استنترها گازها و بخاراتی از آن خارج می شود که این بخارات شامل مواد آلی، مواد ایجاد شده در هنگام رنگرزی ( شامل واکس و امولسیون کننده ها) مخصوصاً برای الیاف پلی استر که روغن چرب کننده در هنگام تولید به آن اضافه می شود.برای پارچه های کاربردی مثل پارچه های ضد آب و ضد آتش در هنگام تولید مقدار بسیار بیشتر و متنوع تری از مواد رنگرزی و اضافه کننده ها به آن افزوده می شود، که تمامی اینها باعث آلودگی هوا شده و همچنین برای سلامت ما نیز مضر می باشد.

سری “صنعتی” قادر است مشکل ناشی از آلودگی هوا را حل و شرایط کاری را بهبود بخشدو همچنین قادر است حرارت و روغن را نیز بازیافت نماید.

پارامترهای فنی:

جریان هوا :   24000 m3/ h

روش تبرید: استفاده از آب سرد

بهره وری:   تا 95%

ولتاژ ورودی: 220 ولت

توان مصرفی:   1200 وات

5

                                                      تصویر نصب داخلی                                                                                                   تصویر نصب بیرون از کارگاه

   مزایا:

1-         بازیابی حرارت ( در حدود 60% حرارت را بازیابی می نماید)

2-         بهره وری و راندمان بالا ( شما هیچ دودی را نخواهید دید که از دودگش خارج شود)

3-         هیچ آلایندگی ثانویه ای وجود ندارد ( آب خنک کننده از هوا جدا می شود)

        4-      توان مصرف کم الکتریسیته ( تنها 1200 وات برای ESP )

بازیافت روغن ماشین بافت الیاف شیمیایی

روغن ماشین آلات بافت حاوی ذرات آلی و سورفکتانت می باشد. زمانی که دما به 205 درجه سانتیگراد برسد، به حالت بخار درآمده و تبدیل به غبار روغنی می گردد. غبار روغنی دارای بوی بسیار تند و محرکی می باشد. بیشتر ذرات این بخار شامل مواد گازی یا قطرات کوچک مایع می باشد. سری صنعتی می تواند بطور مؤثری از آلودگی هوا جلوگیری نموده و حرارت و روغن را بازیابی نماید.


  سیستم تصفیه هوای دستگاه پرداخت و جلادهی نساجی

تجهیزات جلادهی . پرداخت یکی از ضروری ترین تجهیزات در صنعت پرداخت کاری و تمام کاری نساجی می باشد.این نوع تجهیزات بطور گسترده ای در صنایع چرم مصنوعی، پارچه های پشمی، آکریلیک، پتو های پلی استر و دیگر صنایع کاربرد دارد.ماشین های پرداخت و جلادهی در هنگام کار مقدار زیادی دود ایجاد می کند، که اگر ما بدون تصفیه آن را رها نماییم، این آلودگی باعث تاثیر مستقیم بر روی سلامت استفاده کنندگان از دستگاه و نیز آلودگی محیط زیست می گردد. بازیابی ضایعات روغن دارای ارزش اقتصادی بوده و یک سرمایه گذاری با طرفیت چند ذینفع می باشد.

                

بازیافت روغن صنایع چرم و پلاستیک

DOP یکی از پرمصرفترین روان کننده ها می باشد که در صنایع تبدیلی پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده بطور گسترده ای در فرآوری PVC ، محصولات نوشیدنی، وینیل کلرایدکوپلیمر و رزین سلولز به کار گرفته می شود. (مانند چرم مصنوعی، کالاهای حالت داده شده، فیلم، کابل، مصنوعات پلاستیکی و... )

همچنین از آن می توان بعنوان لاستیک مصنوعی و نیز نرم کننده لاستیک نیتریل بوتادین استفاده نمود. طی فرآیند تولید، مقدار زیادی بخارات و غبار حاوی مواد آلی که اجزا اصلی آن آلدهید، کتون، هیدروکربن، اسید چرب، الکل، استر، لاکتون، ترکیبات هیدرو سیکلیک، ترکیبات بو دار و ترکیبات پیچیده می باشند، ایجاد و باعث ورود آلودگی زیادی در اتمسفر می شود که این آلودگی به سلامت استفاده کنندگان از دستگاه آسیب می رساند و ساکنین اطراف محل تولید را تحت تاثیز قرار می دهد. سری BG راه حل نهایی و موثری برای پایان دادن به این آلودگی در جهت بهبود شرایط محیط کار و همچنین بازیابی روغن و حرارت ارائه می نماید.

   گواهینامه ها و تشویقات

6

   سایت رسمی شرکت